Adidas weltans

Adidas weltans

2,86 / 7 głosów
  • Najlepsze trampki ze ściągaczami Adidasa
  • Trampki - najlepsze na rynku

Przeglądając oferty różnych firm produkujących gadżety sportowe nie sposób nie zauważyć kolejnych sneakersów z weltanami Adidasa. Tego typu obuwie jest zwykle wyższej jakości, ale doskonale sprawdza się również w codziennym użytkowaniu. To rodzaj obuwia, które zostało zaprojektowane i stworzone z myślą o biegaczach. Ściągacze Adidas stosowane w tego typu butach zostały wybrane ze względu na ich liczne, przyjazne dla biegaczy kroje i wygodę noszenia.

Adidas weltans

Kiedy tenisówka jest umieszczona pod stopą, tworzy warstwę ochronną, która działa jak specjalny rodzaj kolczyka na palcach. Buty zostały zaprojektowane tak, aby chronić stopę przed upadkiem na nią oraz ułatwiać ją podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Sneakersy z tego typu weltanami charakteryzują się specjalnym, niezwykle wysokim połyskiem wykończenia, przez co trudno sobie wyobrazić noszenie czegokolwiek poza butami do biegania.

Lakierowana na wysoki połysk podeszwa ze ściągaczami adidas to kolejny krok w procesie projektowania obuwia. Lakierowana podeszwa ze względu na niewielką wagę łatwo się zakłada i zdejmuje. Aby ułatwić trzymanie tego typu buta, podeszwa jest pokryta specjalnym połyskiem. Dzięki temu czujesz się w nich znacznie lepiej niż w zwykłych butach do biegania o niskim połysku.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *